Osłony okienne

ROLETY

Rolety okienne są istotnym elementem każdego wnętrza. Rolety wewnętrze pełnią zarówno rolę ochronną przed światłem, jak również dekoracyjną. Rolety zewnętrzne stanowią dodatkową ochronę domu przed włamaniem. W naszej ofercie znajdą Państwo zwijane rolety materiałowe, zaciemniające, rolety dzień – noc, rolety plisy oraz rolety do okien dachowych. Bogaty wybór kolorów oraz materiałów zapewnia możliwość dopasowania rolet do każdego rodzaju pomieszczenia. Rolety zamawiane są pod konkretny wymiar dla Klienta.

Producenci rolet wewnętrznych:

ŻALUZJE

Wszechstronność zastosowań, prostota konstrukcji oraz funkcjonalność i wysoka żywotność aluminiowych i drewnianych żaluzji poziomych sprawiają, że jest to bardzo praktyczny element dekoracji okien i wnętrz. Wykonany są z najwyższej jakości stopu aluminium i magnezu, lub z drewna. Interesujące aranżacje można uzyskać, zestawiając żaluzje poziome z zasłonami lub firanami, które można również zastosować w werandach lub ogrodach zimowych. Żaluzje zapewniają znakomity komfort w mieszkaniu - posiadają właściwości regulatora klimatyzacji, odbijając większą część ciepła promieni słonecznych. Duży wybór kolorów umożliwia dopasowanie żaluzji do każdego wnętrza, gwarantując znakomitą estetykę.

Producenci żaluzji okiennych:

MOSKITIERY

Moskitiery montuje się w otworach okiennych w celu ochrony przed komarami, muchami oraz innymi insektami z zewnątrz.

W ofercie posiadamy standardowe moskitiery ramkowe (przeznaczone do montażu na ramę okienną) oraz otwierane – montowane do okien czy drzwi balkonowych za pomocą zawiasów do fasady budynku bądź futryny drzwiowej. Istnieje również możliwość zamontowania moskitier w oknach dachowych – moskitiery montuje się do wnęki okna i rozwija się z górnej kasety po prowadnicach. Moskitiery dostępne są w różnych kolorach, w tym w okleinie drewnopodobnej.

Producenci moskitier okiennych: